Manisalı judoculara baklava dopingli ziyaret

MANİSA (İGFA) – Mert Şişmanlar üzere değerli atletleri bünyesinde yetiştiren; Fidan Ögel, Zilan Ertem üzere başarılı atletlere sahip olan ve ulusal ekiplere sportmenler gönderen Manisa Büyükşehir Belediyespor Judo Grubu, katıldığı ulusal ve memleketler arası turnuvalarda topladığı madalyalarla Manisa’yı en yeterli formda temsil ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Lider Yardımcısı Özcan Nalbantlar da, judo grubunu idmanda ziyaret etti. Atletlere muvaffakiyet dileklerini ileten Nalbantlar, “Büyükşehir Belediye Liderimiz Sayın Cengiz Ergün’ün öncülüğünde amatör branşlara kıymetli yatırımlar yapıyoruz. Bugün de gördüğümüz üzere judo alanında genç ve dinamik atletler yetiştirmeye devam ediyoruz. Atletlerimizin gösterdikleri uğraş ve uğraşların meyvelerini aldıklarını görüyoruz. Hem Manisa’mızın tanıtımına hem de ülkemizin temsili noktasında büyük efor gösterdiklerine şahit olduk. 2024 Paris Olimpiyatları için kota kovalayan ve bu muvaffakiyete çok da yakın atletlere sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Şahsım ve idare şuramız ismine tüm sportmen kardeşlerimizi ve hocalarımızı tebrik ederek, muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum” dedi.

BAKLAVA İKRAMI

Ziyarette Gençlik Hizmetleri ve Spor Vilayet Müdürü Yunus Öztürk ve Judo Federasyonu Ege Bölge Koordinatörü Zafer Şişmanlar, Judo Vilayet Temsilcisi Serhat Demir ile de bir ortaya gelen Nalbantlar, gayelerinin ulusal kadrolara daha çok atlet yetiştirmek, çocukları ve gençleri spora özendirecek çalışmaları sürdürmek olduğunu söyledi.

Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü judo grubu antrenörlerine çiçek takdimi, atletlere da baklava ikram edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir