Hadise, kendi şarkısıyla Mehmet Dinçerler’e gönderme mi yaptı?

Ünlü müzikçi Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler’in beş aylık evliliği, 30 Eylül’de Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görülen davayla mutabakatlı olarak sona ermişti. Müzikçi ve iş beşerinin katılmadığı duruşmada tarafları, avukatları temsil etmişti.

“KENDİ ORTALARINDA PROTOKOL İMZALANDI”

Boşanma sonrası açıklama yapan Mehmet Dinçerler’in avukatı Dilara Recepoğlu ise “Ortak irade ile evlilik hakkı sona erdi. Basın yasağı olduğu için ayrıntı veremiyorum. Kendi ortalarında protokol imzalanmıştı mahkeme öncesinde. Öbür ayrıntı veremiyorum” tabirlerini kullanmıştı.

YÜKLÜ MÜKTARDA BORÇ!

Dava sonrası ünlü çift hakkında yeni bir argüman daha ortaya atıldı. Hadise’nin, düğünde kendisine takılan takıları evliliği sırasında Mehmet Dinçlerler’e borç olarak verdiği yüklü ölçüdeki paranın yerine saydığı öne sürüldü. Hususla ilgili iki taraftan da bir açıklama gelmedi.

HADİSE’DEN 50 BİN BİREYE KONSER

Ünlü müzikçi, ayrılık sonrası birinci konserini Beşiktaş’ta verdi. Hadise, 30 Ağustos’ta başlayan ve bir aydır devam eden Beşiktaş Şenliği’nin kapanışında sahne aldı. Müzikçi, Beşiktaş Barbaros Meydan’ında 50 bin kişinin iştiraki ile son yılların en büyük İstanbul meydan konserine imza attı.

SAHNEDE EFKÂRLANDI

Boşanma sonrası birinci konserini gerçekleştiren Hadise, ‘Hay Hay’ müziğini söylediği esnada, “Başlarken daima hoştu daima… O vakitler daima özeldi” diyerek efkârlandı. Daha sonra sahnede söylediği müzikler esnasında; “En büyük aşk sizlersiniz” kelamları ile geçtiğimiz günlerde boşandığı Dinçerler’e göndermede bulundu.

HAYRANLARINDAN DESTEK

Şarkıcı Hadise’nin konser çıkışında kendi aracıyla halkın ortasından geçmesi üzerine sevenleri otomobilin etrafına toplandı. Hadise’yi aracın içinde fark eden hayranları “Sen bizim değerimizsin. Hiçbir şey için canını sıkma” üzere cümleler kurarak, geçtiğimiz günlerde boşanan Hadise’ye takviyede bulundular.?

“MESAJIMI ALMIŞTIR O”

Hadise’nin, artık de eski eşine son paylaşımıyla gönderme yaptığı sav edildi. Konserden bir manzara yayınlayan Hadise, yaptığı paylaşımda ‘Mesajımı almıştır o’ müziğinin şu kelamlarını paylaştı:

Yaz nazara geliyor, ya mezara gidiyor. Gerçek şu ki aşkın ömrü var. Savaşmazsak şayet…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir