Yedi çocuklu ünlü çift hep birlikte sokağa çıktı, gören şaşkına döndü: Tam bir çeteye benzedik!

65 yaşındaki Baldwin 2012’de yoga eğitmeni Hilaria Baldwin’le evlenmişti. Çiftin 11 yıllık evliliği boyunca tam 7 çocuğu oldu. Kim Basinger’la olan evliliğinden de Ireland Baldwin isminde bir kızı olan Alec Baldwin, kendisi son kere baba olduğunda doğum yapan kızı sayesinde babalık ve dedelik heyecanını da tıpkı anda tatmıştı.

Alec Baldwin ikinci eşi Hilaria Baldwin’le 2012’de evlenmişti… Birinci çocuklarını 2013’te kucaklarına alan çift 10 yıl içinde tam 6 çocuk daha yaptı

Hatta Alec Baldwin de kızı Ireland da bu mevzuyla ilgili daima olarak sorulara maruz kalmış; ilerleyen yaşına karşın genç eşinden daima çocuk sahibi olması eleştirilen babasıyla ilgili olarak mikrofon uzatılan Ireland Baldwin “Babamın özel hayatı beni ilgilendirmez” diyerek mevzuyu kapatmıştı.

Film setinde manzara yönetmeni Halyna Hutchins’i kaza sonucu vurarak vefatına yol açan Alec Baldwin için son birkaç yıl güç geçti… Usta oyuncu bu kâbus üzere günlerde en büyük dayanağının kalabalık ailesi olduğunu söylemişti

Çiftin 10 yaşında Carmen, 8 yaşında Rafael, 6 yaşında Leonardo, 5 yaşındaki Romeo, ikisi de 2 yaşında olan Eduardo ve Lucia ve on bir aylık Ilaria isminde toplam 7 çocuğu var. Bu ortada çiftin 2 yaşındaki kızı Lucia taşıyıcı anne yoluyla dünyaya gelmişti.

2019’da art geriye 2 kere düşük yapan Hilaria Baldwin bir çocuk daha isteyince tekrar düşük yapma endişesiyle taşıyıcı anne kullandı. Lakin Hilaria Baldwin Lucia doğmadan evvel yine gebe kaldı ve en küçük kızı Ilaria’yı Lucia aileye katıldıktan 5 ay sonra doğurdu.

6 kere üst üste doğum yapan, üstelik 6’sında da olağan doğum yapan Hilaria Baldwin hem bu büyük aileyi çekip çevirmesiyle hem de hâlâ genç kız fiziğine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Alec ve Hilaria Baldwin çifti, ortalarındaki 26 yaşlık fark yüzünden de sık sık bu mevzuda tenkit ve yorumlara maruz kalmaya devam ediyor.

Bu kadar kalabalık bir aileye sahip olmak çok güç olsa da ünlü anne 3. çocuktan sonra meskendeki kaos ortamına alıştıklarını ve tüm çocuklarının bakımını ve mesken işlerini kolayla üstlenmek konusunda pratik hale geldiğini söylemişti.

Ünlü çift 7 çocuklarını bir ortaya getirip fotoğraf çekmekte zorlandıklarını söylemişlerdi: Geçtiğimiz gün tüm aile New York’ta gezintiye çıkan çifti görenler şaşkına döndü ve Baldwin’lerle fotoğraf çekildi

Evdeki bu keyifli kalabalığı sık sık Instagram hesaplarından paylaşan Alec ve Hilaria Baldwin çifti yeniden de fotoğraf çekmek konusunda badire yaşadıklarını söylemişlerdi. Hepsi 10 yaş ve altında olan 7 çocuğu düzgün bir fotoğraf çekebilmek için bir ortaya getirmek hakikaten de güç olsa gerek.

Hilaria Baldwin’in bu kadar çok ve üst üste doğum yapmasına karşın hâlâ genç kız fiziğine sahip olması da yoga eğitmenliğinden geliyor olsa gerek… Ünlü isim bir yandan çocuklarını okula getirip götürüp, bir yandan da kuaförde en küçük kızını emzirirken kırmızı halı yazılığı yaptığını anlatmıştı

Geçtiğimiz gün New York sokaklarında gezintiye çıkan Alec ve Hilaria Baldwin yanlarına 7 çocuklarının hepsini alarak aslında büyük bir cüret örneği gösterdiler denebilir. Kimi bebek otomobilinde kimiyse anne ve babalarının yanında dolaşan çocukları görenler de ünlü çiftle sohbet edip fotoğraf çektirdiler.

Hilaria Baldwin bu tatil fotoğrafını “Kimse birebir yere bakmıyor lakin yeniden de çok hoş bir fotoğraf” diyerek paylaşmıştı

Fotoğrafı “New York çeteleri” iletisiyle paylaşan Alec Baldwin’e takipçileri de soru yağdırdı. Bazıları bu kadar çok çocuğun çamaşırlarını yıkamakla nasıl baş ettiklerini kimleriyse daima birlikte sokağa çıktıklarında çocukları kaybetmemek için ne yaptıklarını soruyordu.

Alec Baldwin bu fotoğrafı “New York çeteleri” diyerek paylaştı: Hilaria Baldwin 7 çocuktan sonra dur dediklerini lakin yeniden de bu mevzuda kesin kararlı olmadıklarını söyleyerek öteki çocuklar için kapıyı açık bırakmıştı

Çift aslında 5. çocuklarının doğumundan sonra artık daha fazla çocuk yapmayı düşünmediklerini açıklamıştı. Fakat bu açıklamanın akabinde aileye 2 çocuk daha katıldı. 7. çocuğunu doğurduktan sonra “Artık bu mevzuda pilim bitmiş üzere hissediyorum” diyen Hilaria Baldwin bir yandan da “Söz konusu olan Alec ve ben olduğumuzda bu işler hiç muhakkak olmaz, bir sürpriz daha olabilir” diyerek bu büyük ailenin biraz daha büyümesi konusunda kapıyı açık bırakmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir