Farah Zeynep Abdullah Umut Evirgen’i takipten çıkardı

Magazin gündeminden düşmeyen Umut Evirgen, ünlü oyuncular Melisa Şenolsun, Tuba Büyüküstün ve Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamıştı. Umut Evirgen’le aşk dedikodularına karışan Serenay Sarıkaya, bahisle ilgili; “Uzun vakittir birbirimizi tanıyoruz, yalnızca arkadaşız” demekle yetinmiş ve akabinde ünlü işletmeci ile sarmaş dolaş görüntülenmişti.

Sarıkaya, rol aldığı Alice Müzikali’nden sonra soluğu Evirgen’in yanında almıştı. Oyuncu, Evirgen’i evvel boynundan öpmüş, sonra da sarılmıştı. Evirgen de sevgilisine alnından öperek karşılık vermişti. 29 yaşındaki hoş ve kendisinden üç yaş büyük işletmecinin samimi halleri dikkatlerden kaçmamıştı.

İTİRAF GELDİ!

Aşk tezleriyle ilgili birinci açıklama Evirgen’den gelmişti. Kasım 2021’de ‘teve2 Magazin Masası’ muhabirine konuşan Umut Evirgen, “O vakit aşkı kabul ediyor musunuz?” sorusu üzerine, “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” itirafında bulunmuştu.

SERENAY OYNADI, UMUT İZLEDİ

Yaz başı Yunanistan’ın Kiklad Adaları’ndaki Naousa bölgesinde tatil yapan Sarıkaya ile Evirgen’in bir yerde eğlendikleri anlar toplumsal medyada gündem olmuştu. Serenay Sarıkaya, elinde tefle Yunan müzikleri eşliğinde çıplak ayakla dans etmişti. Umut Evirgen ise oturduğu yerden sevgilisini hayranlıkla izlemişti.

“YORULDUK, YÜRÜTEMEDİK”

Bir müddettir birlikte manzara vermeyen ve toplumsal medya üzerinden de paylaşım yapmayan ünlü çiftten makûs haber geldi. Tv8’de yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programının haberine nazaran; hoş oyuncu, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Umut Evirgen’le yollarını ayırdı. Serenay Sarıkaya’nın, ayrılıkla ilgili yakın etrafına; “Yorulduk, yürütemedik” dediği öğrenildi.

ALİNA BOZ’A YAKIN TAKİP

Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Umut Evirgen’in son atağı, ortalığı karıştırdı. Evirgen, Alina Boz’a toplumsal medyadan yorum üzerine yorum yaptı. Hoş oyuncuyu yeni projesi için tebrik eden Umut Evirgen’in bu atılımına, toplumsal medyada “Umut’un yeni gözdesi Alina mı?” yorumları yapıldı.

ALİNA BOZ, EVİRGEN’İ TAKİPTEN ÇIKTI

Bu yorumlar, Alina Boz’u rahatsız etti. Uzun müddettir Mithat Can Özer ile aşk yaşayan Alina Boz, kısa mühlet evvel takibe aldığı Evirgen’i takip etmeyi bıraktı. Evirgen’i takip etmeyi bırakan Boz, yanlış anlaşılmaların önüne geçti.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH İLE TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR 

Evrigen’in, Farah Zeynep Abdullah ile bilinen bir yerde görüştüğü gündemdeydi. Bu haberle gündemde olan Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen ne olduysa akşamında birbirini takipten çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir