CHP’nin İkinci Yüzyıla Çağrı programında uyuyakalan Selvi Kılıçdaroğlu o anları anlattı

CHP’nin İkinci Yüzyıla Çağrı programının tanıtıldığı merasimde uyuyakalan CHP başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu konuştu. Ağır grip geçirdiğini söyleyen Selvi Kılıçdaroğlu, merasime öncesinde serum alarak katıldığını ve ilaçlar sebebiyle gözlerinin kapandığını anlattı.

Halk TV müellifi İsmail Saymaz’a konuşan Selvi Kılıçdaroğlu, “Bir müddettir ağır grip geçiriyordum. Toplantının yapılacağı gün hem ilaç hem serum aldım. Ağır hastalığıma karşın orada olmak istedim. Kolumdan serum çıkarılıp çıkarılmaz toplantıya gittim. Hem serum, hem ilaç, hem de hastalığın tesiriyle vakit zaman gözüm kapandı” sözlerini kullandı.

Toplantıdan ayrıldıktan sonra o sabah yaptırdığı testin sonucunun olumlu çıktığını Selvi Kılıçdaroğlu’nun Covid olduğuna dikkati çeken Saymaz, yazısında şu görüşlerini aktardı:

“Hastalığı temelli bir münasebet olmakla birlikte Selvi Hanım yorgun düştüğü için de uyumuş olabilir. CHP’yi Selvi Hanım değil, eşi Kemal Beyefendi yönetiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşurken uyuduğunu görmek istemeyenler hiçbir siyasi ve idari misyonu olmayan Selvi Hanımın gözlerinin dalmasında siyasi skandal arıyor. Bu fakat ikiyüzlülükle açıklanabilir.”

Yazının tamamını okumak için .


TIKLAYIN – Kılıçdaroğlu vizyon dokümanını açıkladı: Yeni Türkiye hayalimiz için yola çıkıyoruz; doğrul milletim, asla başını eğme, ayağa kalk!

TIKLAYIN – CHP’li bayanlardan Selvi Kılıçdaroğlu açıklaması: Etkinlikten evvel kendisine serum takılmıştı, Covid testinin de olumlu olduğu ortaya çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir