Bir Peri Masalı final mi yaptı, bitti mi? Bir Peri Masalı neden bitti, neden final yaptı? Bir Peri Masalı final bölümünde neler oldu?

Bir Peri Masalı, Medyapım imzalı, birinci kısmı 28 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Merve Çolak ile Çağıl Bocut’un yaptığı, Deniz Akçay’ın senaryosunu kaleme aldığı, başrollerini Alina Boz, Taro Buyruk Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal’ın paylaştığı dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Bir Peri Masalı dizisi final mi yaptı, bitti mi? Bir Peri Masalı neden bitti, neden final yaptı? Bir Peri Masalı final kısmında neler oldu?

BİR PERİ MASALI DİZİSİ HANGİ GÜN?

Bir Peri Masalıher Salı saat 20:00 ‘da Fox TV’de başlıyordu. Ancak dizi final yaptığı için bugün yeni kısmı yok.

BİR PERİ MASALI DİZİSİ 3 OCAK BU AKŞAM YOK MU, NEDEN YOK?

Bir Peri Masalıdizisi geçtiğimiz hafta final yaptığı için dizinin yeni kısmı olmayacak. Dizi geçen hafta 27 Aralık Salı 2022 tarihinde final kısmı ile ekranlara gelmişti. Dizi 13. kısım ile final yapmıştı.

BİR PERİ MASALI DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPTI, NEDEN BİTTİ?

Dizinin neden final yaptığı ile ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor. Birtakım kaynaklara nazaran dizinin reytinglerden ötürü final yaptığı düşünülmektedir.

BİR PERİ MASALI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Sıradan bir hayat süren Zeynep’in doğum gününde bir çanta dolusu para bulması bütün hayatını değiştirir. Bulduğu parayı eski hayatını geride bırakıp kendine varlıklı bir imaj vermek için kullanmaya karar veren Zeynep, beğenilen bekar Onur Köksal’ı gaye alır ve hem onu hem de Köksal ailesini cezbetmeye çalışır. Ancak Zeynep, cemiyete girmenin masallarda olduğu kadar kolay olmadığı üzere geçmişinden kaçmanın da kolay olmadığını görecektir.

BİR PERİ MASALI FİNAL KISMINDA NELER OLDU?

Masalın son sayfası yazılırken tüm gerçekler ortaya çıkıyor ve yılların hazırladığı yüzleşmeler yaşanıyor. Pekala bu masal keyifli sonla mı bitecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir