AKP’li Çelik’ten Kılıçdaroğlu’nun uyuşturucu ticareti iddialarına tepki: Türk siyasi tarihinin en utanç verici açıklamalarına imza attığını görüyoruz

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun “Hazineyi boşalttılar, ekonomiyi çökerttiler, tüm kaynaklar tükenince de iktidarda kalmak için çok kirli bir oyuna girdiler. Bu oyun neydi sevgili halkım? Her türlü kara paranın ülkeye girmesine göz yumdular. ‘Getir, nereden getirirsen getir, kaynağını sormayacağım’ dediler ve bu kirli parayı yani milyar dolarları, yani uyuşturucu paralarını Türkiye’nin cari açığının finansmanında kullandılar.” açıklamasına reaksiyon gösterdi. 

Çelik, “Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’de cari açığının kapatılması için uyuşturucu ticaretine müsaade verildiğine dair Türk siyasi tarihinin en utanç verici açıklamalarına imza attığını görüyoruz. Bu başlı başına utanç verici bir iftiradır. Son derece ayıptır yakışıksızdır provakatiftir.” dedi.

Ayrıntılar geliyor…

TIKLAYIN | Kılıçdaroğlu ile Foggo’dan ‘kara para’ ve ‘metamfetamin’ iletisi: ‘Breaking Bad Süleyman’ ülkenin çocuklarının zehirlenmesine göz yummuştur!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir