6 kişi evde ölü bulunmuştu… Sır perdesi aralandı

Elazığ’da meydana gelen olayın ayrıntıları kan dondurdu. Öğretmen Hüseyin F., konuta girip ailesi ile tartıştı. Tartışmanın akabinde Hüseyin F., yanında getirdiği pompalı tüfekle dehşet saçtı. Hüseyin F., babası Cuma Ali, annesi Zeynep, kardeşi Remziye ve engelli kardeşleri Yusuf ve Mesut’a ateş ettikten sonra silahı başına dayayarak intihar etti.

Öte yandan Hüseyin F.’nin ailesini silahla vurduktan sonra konuttaki doğal gaz vanasını açıp silahla intihar ettiği öğrenildi.

Doğal gaz kaçağı ihbarı yapılmasının akabinde polis ve itfaiye takımları bölgeye intikal etti. İhbarın yapıldığı meskene giren gruplar, içeride 6 kişiyi başından vurulmuş halde buldu. Haber verilmesi üzerine olay yerine sıhhat, özel harekat ve dayanak takımları sevk edildi.

KUMAR BORCU OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Öte yandan, öğretmen Hüseyin F.’nin kumar borcunun bulunduğu ve para istemek için babasının meskenine geldiği argüman edildi. Babasının para vermemesi üzerine çıkan tartışmada Hüseyin F.’nin cinnet getirerek ailesini katlettiği ve akabinde intihar ettiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir