Ünlü anketçiler canlı yayında birbirine girdi! Sunucu reklama gitmek zorunda kaldı

Seçim devrine yaklaştıkça anket şirketlerinin yaptığı araştırmalar daha değerli hale geldi. Anket şirketlerinin sahipleri de neredeyse her gün bir televizyon programında çıkmaya başladı.

“MANİPÜLATÖR-TROLL” KAVGASI

Habertürk’te yayınlanan Olaylar ve Görüşler programına katılan Optimar Araştırma Şirketi sahibi Hilmi Daşdemir ile Gezici Araştırma Şirketi sahibi Murat Gezici ortasında Uygun Parti’nin oy oranları üzerinden hengame çıktı. Hilmi Daşdemir, Gezici için “manipülatör” tabirlerini kullanırken Gezici ise Taşdemir’e “troll” dedi.

“SİZ MANİPÜLATÖR BİRİSİSİNİZ”

Gezici’nin kimi seçimlerde 20 puan yanıldığını söyleyen Hilmi Daşdemir, “Benim araştırmamı burada eleştirme hakkınız yok. Siz manipülatör birisisiniz. Manipülatör birisi olduğunuz palavra mı? Kimi seçimlerde 20 puan yanıldınız. Zira birileri size iş vermediği için sayıyla cezalandırmaya çalıştınız. Biraz ahlaklı olur insan bunları konuşurken.” diye konuştu.

“TROLL NİYET YAPILARI BUNU BU BİÇİMDE SÖZ EDİYOR”

Murat Gezici’nin “Bunun üzere troll niyet yapıları bunu bu biçimde tabir ediyor.” biçimindeki karşılığının akabinde programda gergin anlar yaşandı. Gezici’ye sonlanan Hilmi Daşdemir, “Sen kimsin de bana troll diyorsun.” diye cevap verdi.

REKLAMA GİTMEK ZORUNDA KALDILAR

Kavganın bir türlü dinmemesi üzerine program sunucusu ortamı sakinleştirmek için reklam ortasına gitmek zorunda kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir