The Weeknd: Role girince şarkı söylemeyi unuttum

Ünlü müzikçi The Weeknd oyunculuğa adım atıyor. Johnny Deep’in kızı oyuncu ve model Lily-Rose Depp ile başrollerini paylaştığı The Idol dizisiyle birinci sefer ekran karşısına geçen yıldız, sesini dizide canlandırdığı karakter yüzünden kaybettiğini söyledi.

HBO Max’de yayınlanacak olan dizide rol alan müzikçi, geçtiğimiz eylül ayında Los Angeles konserini kısa kesmek zorunda kalmış ve sesini kaybettiğini duyurmuştu.

“SAHNEDE ÖLEBİLİRİM”

Ses kaybının nedeni olarak The Idol dizisini gösteren müzikçi, “The Weeknd kıyafetimi çıkarıp Tedros peruğunu taktım ve sonra tekrar The Weeknd oldum. İkisi ortasında geçiş yapmak zordu. The Weeknd olarak hiçbir konserimi iptal etmedim, gripken bile sahne aldım. Sahnede ölebilirim ancak o an aklımda diğer yerdeydi, başım karışıktı” dedi.

THE IDOL TANITIMI İÇİN TIKLAYIN

ADINI DEĞİŞTİRİYOR

Öte yandan, Grammy ödüllü müzikçi ismini değiştirdiğini duyurmuştu. 33 yaşındaki dünyaca ünlü Kanadalı müzikçi, W Magazine’e verdiği röportajda kendine has müzisyen kimliğini öldürmek istediğini söyledi. Ünlü müzikçi, kendi ismi olan Abel Tesfaye’yi kullanacağını anlatırken, “Şu anda bir arınma yolundayım” sözünü kullandı.

Bir devir Selena Gomez ve Bella Hadid ile yaşadığı bağlarla de isminden kelam ettiren The Weeknd, “Weeknd kısmını kapatmaya hazırlandığım bir yer ve zamandayım” dedi.

Tam ismi Abel Makkonen Tesfaye olan sanatçı, 2016’da çıkardığı Starboy albümünde The Weeknd ismiyle tanındı. Artık lakabını kullanmak istemediğini söyleyen müzikçi, “Hala The Weeknd’i öldürmek istiyorum. Ve öldüreceğim. Eninde sonunda. Katiyen kabuk değiştirmeye ve tekrar doğmaya çalışıyorum” tabirini kullandı.

Şu anda üzerinde çalıştığı albümün The Weeknd olarak çıkaracağı so albüm olacağını söyleyen sanatçı, “The Weeknd olarak söyleyebileceğim her şeyi söyledim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir