Survivor 2023’e veda eden yarışmacı Çağla oldu

TV8 ekranlarının büyük bir heyecanla izlenen yarışı Survivor 2023, dün akşam eleme kısmıyla ekrana geldi. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara gelen müsabakada Aziz, Asena, Çağla, Fatih ve Elanur ortasında eleme heyecanı yaşandı.

“BENİM ÖYKÜMÜN BURADA DEĞİL, TÜRKİYE’DE DEVAM ETMESİ GEREKİYOR”

Nefes kesen anların yaşandığı Survivor 2023’te izleyicilerden en düşük SMS’i alarak müsabakaya veda eden isim ünlüler grubundan Çağla oldu. Survivor adasına veda eden Çağla, veda konuşmasında “Gerçekten ne diyeceğimi ne hissedeceğimi bilmiyorum. Üzgünüm, bu biçimde olduğu için. Yani benim için her şey yeni başlamıştı. Hafta başında o denli hissediyordum. Fakat vardır bunda da bir hayır diyorum. Zira çok önemli bir şey atlattım. Demek ki benim Türkiye gitmem, ailemin yanında olmam gerekiyormuş. Kimseye kırgın dargın değilim. Canları sağ olsun. Benim öykümün burada değil Türkiye’de devam etmesi gerekiyor” tabirlerini kullandı.

GÖNÜLLÜLER ÖDÜL OYUNUNU KAZANDI

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan kısmında bir de ödül oyunu heyecanı yaşandı. İki kadro sosisli sandviçi kazanmak için çaba etti. Bayanlar yarışının kazananı ünlüler, erkekler oyununun kazananı da gönüllüler oldu.En yeterliler tipine kalan oyunu 3-1’lik skorla gönüllüler kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir