Muğla ‘masa’da bölge şampiyonu oldu

MUĞLA (İGFA) – Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2023 yılı faaliyet programında yer alan Köyceğiz’ de gerçekleştirilen Minikler Bölge Grup ve Ferdi Masa Tenisi Karşılaşmaları müsabakasında Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi branş atletleri başarılı sonuçlar elde etti.

Köyceğiz ilçesinde düzenlenen Minikler Bölge Grup ve Ferdi Masa Tenisi Karşılaşmaları yarışına 24 Erkek Ekip Kulüp, 20 Bayan Ekip Kulübü iştirak sağladı ve toplamda 132 atlet çaba etti. Yarışta Aybige Feride Üstündağ, Ecrin Şenyüz, Buğlem Gündüz’den oluşan Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Bayan Ekibi Bölge Şampiyonu oldu. Kazanan kadro Minikler Kadro ve Ferdi Türkiye Şampiyonası’nda gayret etmeye hak kazandı. Ferdi kategorilerde ise Aybige Feride Üstündağ 13-16 Eylül 2023 tarihleri ortasında gerçekleştirilen En Yeterliler Ferdi Seçme Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye İkincisi olduğu için, Erkeklerde ise Tuna Görmek bu turnuvada 6. olduğu için Minikler Ekip ve Ferdi Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı.

Muğla Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Osman Gürün Köyceğiz’de yapılan Minikler Bölge Ekip ve Ferdi Masa Tenisi Karşılaşmaları müsabakasında başarılı olan Büyükşehir Belediyesi spor kulübü atletlerini ve Masa tenisi antrenörü Hale Balım Üstündağ’ı tebrik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir