Hastaneye kaldırılan Oscar’lı oyuncu Jamie Foxx ilk kez konuştu: Beni öyle görmenizi istemedim

Ödüllü oyuncu Jamie Fox, geçtiğimiz nisan ayında Atlanta’da Cameron Diaz ile rol aldığı “Back in Action” sinemasının setinde rahatsızlanmıştı. Foxx’un ailesi oyuncunun kimi “tıbbi komplikasyon” nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıklamıştı.

55 yaşındaki oyuncu toplumsal medya hesabında yaptığı paylaşımla sessizliğini bozdu. Foxx paylaşımında “Birçok insanın benden haber almayı beklediğini biliyorum ancak dürüst olmak gerekirse beni o denli görmenizi istemedim” dedi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Jamie Foxx (@iamjamiefoxx)’in paylaştığı bir gönderi

“İÇİMDEN BORULAR ÇIKARKEN GÖRMENİZİ İSTEMEDİM”

Oyuncu kelamlarına “Beni gülerken, güzel vakit geçirirken, partilerken, latife yaparken, bir sinemada, bir televizyon programında görmenizi istiyorum. Yalnızca beni, içimden borular çıkarken ve hayatta kalıp kalamayacağımı çözmeye çalışırken görmenizi istemedim” diyerek devam etti.

“CEHENNEMİ YAŞADIM”

Ailesinin kendisine bu süreçte çok dayanak olduğunu ve kendisini koruduğunu belirten oyuncu, “İnsanlar kör olduğumu söyledi. Gördüğünüz üzere gözlerimde sorun yok, çok âlâ durumdalar. Felç geçirmedim fakat cehennemi yaşadım ve düzgünleşme yolunda birtakım engebeler de vardı lakin geri döneceğim ve çalışabilir durumdayım” dedi.

Videoyu sonlandırırken duygulanan Oscar’lı oyuncu, takviye veren herkese teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir