Futbolcu menajeri Oğuzhan Arslan: Ülke futboluna katkı sağlamak istiyorum

Geçen dönem birçok Türk kulübünün Brezilyalı Hulk ile ilgilendiğini ama muahede basamağına gelemediklerini belirten futbolcu menajeri Oğuzhan Arslan, transfer devirlerinde futbolcuların aidiyet hissedeceği ekiplere gitmek istediklerine vurgu yaptı.

MESLEĞE 2015 YILINDA BAŞLADI

2015 yılında Hollanda menşeili bir firma ile menajerliğe adım atan Oğuzhan Arslan, bu mesleğin getirdiği birçok farklı tecrübeye de sahip olduğunu belirtti. Öte yandan Türkiye ve dünyada birden fazla yabancı futbolcuya temsilcilik yapan menajer Oğuzhan Arslan, bu mesleğin birçok zorluğunun olduğunu da lisana getirdi.

“ÜLKE FUTBOLUNA KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUM”

Sevdiklerinden başka olarak Avrupa ve Amerika kıtalarında yaşamak durumunda kaldığını belirten Arslan “Brezilya, Arjantin, Kolombiya ve Ekvador’da bulundum. Gittiğim yerlerde birçok kulüp yetkilisi ile görüşüp bağlantı ağları oluşturdum. Yakın vakitte ise Ekvador’un Emelec kulübü ve Brezilya kadrolarından Corinthians ile Türkiye temsilciliği mutabakatına vardım. Bu şekil alakalarla ülke futboluna da katkı sağlamak istiyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir