AK Parti, seçim kampanyasında kullanacağı sloganları belirledi! “Türkiye Yüzyılı” detayı dikkat çekti

14 Mayıs’taki Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’ne sayılı günler kala siyasi partiler de çalışmalarını hızlandırdı.

SEÇİM BEYANNAMESİ AÇIKLANACAK

Ak Parti, bugün Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri seçim beyannamesini açıklayacak, milletvekili adaylarını tanıtacak. Cumhuriyet’in 100’üncü yılına atıfla hazırlanan 23 başlığın yer aldığı beyannamede, sarsıntı yaralarının sarılmasına dönük adımlar ön plana çıkacak.

BÜTÜN DİZAYNLAR VE SLOGANLAR BELİRLENDİ

Bunun yanı sıra partinin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kullanacağı slogan ve dizaynlar da belirlendi. Kampanya sürecinde vekil adaylarca da kullanılacak afiş, billboard, broşür, araç giydirme, kartvizit, pankart, toplumsal medya ve sahne dizaynları partinin sitesinde yer aldı.

“DOĞRU ADIMLARLA YOLA DEVAM”

AK Parti, 14 Mayıs seçimlerinde, “Türkiye Yüzyılı için yanlışsız vakit yanlışsız adam” ve “Doğru adımlarla yola devam” sloganlarını kullanacak. Aday broşürlerinin ön yüzünde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Kalbimizden inancı, yüreğimizden hamaseti, bileğimizden gücü, sırtımızdan teri hiç eksik etmeden durmaksızın çalışacağız. Bu memleket için yanlışsız işler yapacağız, hakikat olacağız” kelamı ile fotoğrafı yer alacak.

TÜRKİYE YÜZYILI’NA DİKKAT ÇEKİLDİ

Diğer kısımlarda ise kent ismi ve adayın fotoğrafıyla ismi bulunacak. Broşürde ayrıyeten Türkiye Yüzyılı’nı anlatan metne de yer verilecek.

İşte o dizaynlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir