Eğitimin terzisi Hybrid Akademi

BURSA (İGFA) – Hybrid Akademi olarak Konsul Group’un bir iştiraki olduklarını kaydeden Hybrid Akademi Kurucu Ortağı Harun Seyhan , “Konsul Group’un açılımı (constructor solutions), Hybrid Akademinin ismi ise Hibritleyerek aslında dokunarak o şeyin en yeterli halini ortaya çıkarmaktan geliyor” dedi.

FİRMALARA ÖZEL ÇALIŞMA

Hybrid Akademi olarak kendilerini kesimdeki öbür eğitim kurumlarından ayıran kavrama dair kıymetlendirme yapan Seyhan, “Kurumlar bizden bir şey talep ettikleri vakit kurumlara gidip talep ettikleri hizmetin nedenini araştırıp uzman takımımızla bir arada bir tahlil üretip terzi tarzı bir tahlil üretiyoruz ve ardından eğitimimizi hazırlıyoruz. Eğitimimizi hazırlarken kullandığımız sunumları yalnızca hizmet verdiğimiz firmaya nazaran hazırlayıp eğitim sonunda da o sunumları o firmada bırakarak büsbütün firmaya özel bir hizmet veriyoruz ve verdiğimiz eğitimleri öteki hiçbir yerde kullanmıyoruz. Adeta kurumlara özel eğitim terziliği yapıyoruz” açıklamasında bulundu.

FARKLI HİZMETLER SUNULUYOR

Eğitimin yanı sıra başka alanlarda da hizmet verdiklerinin altını çizen Harun Seyhan, “Kurumlara özel olarak danışmanlık hizmeti, Kalite bahislerinde özel olarak Almanya DAX, ve başka alanlarda da büsbütün E-Devlet onaylı sertifikalar veriyoruz. Mühendislik firmalarına Periyodik Denetim hizmetini alanında profesyonel olan ve periyodik denetim yapma yetkisi olan mühendisler de bünyemizde vazife yapıyor. Firmalara özel olarak geliştirdiğimiz ve yazılımlarımız da bulunuyor. Firmaların yararlanabileceği ve gelecekte mecburî hale gelecek yalın üretim ve dijital dönüşüm süreçleri üzere Teknik Teşvik Takviye hizmetleri de sunuyoruz. Firmaları ziyaret ederek firma meselelerini dinleyerek o firmalara özel olarak geliştirdiğimiz Kurumlara Özel Projeler konusunda da dayanak sağlıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir