Bülent Korkmaz’dan istifa yanıtı!

Spor Toto 1. Lig’in 5. haftasında alanında Yılport Samsunspor ile 1-1 berabere kalan Çaykur Rizespor’un teknik yöneticisi Bülent Korkmaz, maç boyunca oyunun hakimi olduklarını ancak kalelerinde gördükleri tek durumunda golle sonuçlandığını söyledi. Korkmaz, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, kazanmaları gereken bir maçta istedikleri sonuca ulaşamadıklarını söyledi. Korkmaz, istifa sorusuna da cevap verdi.

“İSTEMEDİĞİMİZ BİR SONUÇ OLDU”

Samsunspor karşısında oyunun hakimi olduklarına işaret eden Korkmaz, “Genel manada maç boyunca bir durum verdik maalesef o konum gol oldu. Kazanma ismine her şeyi yaptık. Dört maçtır topun hakimi, pas oyunu oynayan bir ekibiz. Maalesef alanımız uygun değil, idman alanımız ondan daha makus. Pas oyunu oynayan ekiplerin alanı yeterli olmalı. Bu mazeret değil her şartta kazanmalıyız. İstemediğimiz bir sonuç oldu.” dedi.

Hücumda birinci yarıda sorun yaşadıklarının altını çizen Korkmaz, “Kubilay ikinci yarıda bizi rahatlattı lakin üçüncü bölgede daha yeterli olmalıyız. Yetenekli oyuncularımız daha fazla faal olmalı. Bunları da yapacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

“SONUNA KADAR BURADAYIM”

Korkmaz, maçtan sonra istifaya çağrılması ile ilgili “Ben sonuna kadar buradayım. Yöneticilerin tasarrufu varsa bilmiyorum. Ben bu işi başaracağımıza inanıyorum. Taraftarın hürmet çerçevesinde her türlü tenkit hakkı var.” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir